niedziela, 15 listopada 2009

Maybeshewill + And So I Watch You From Afar - No Mercy 19.11.2009


Maybeshewill to post-rockowy zespół z Leicester w Wielkiej Brytanii. Muzykę tworzoną przez Maybeshewill charakteryzuje połączenie gitarowego post-rocka z elementami elektroniki oraz wykorzystywanie sampli z filmów.
Zespół założony został w 2005r. przez gitarzystów Robina Southby’a i Johna Helpsa. Po kilku miesiącach wspólnego grania wraz z basistą Tanya Brynem oraz perkusistą Lawrie Malenem wydali swoją debiutancką EPkę „Japanese Spy Transcript”.
Krążkiem dość szybko zaczęły interesować się brytyjskie wytwórnie jak Nottingham’s Field Records, które umieściły jeden z utworów Maybeshewill - „The Paris Hilton Sex Tape” - na 7” splicie z Ann Arbor.
W sierpniu 2006 roku ukazała się zremasterowana wersja „Japanese Spy Transcript” nakładem japońskiej wytwórni XTAL (m.in. Yndi Halda).
12. maja 2008r. ukazał się album „Not for Want of Trying”, cieszący się sporym zainteresowaniem również poza granicami Wielkiej Brytanii i zbiera wiele korzystnych recenzji.

www.myspace.com/maybeshewont

Jako support wystąpi odkrycie ostatnich miesięcy na Wyspach - AND SO I WATCH YOU FROM AFAR !!! Od siebie dodam, że wydany w tym roku debiutancki album Irlandczyków zwala z nóg.

www.myspace.com/andsoiwatchyoufromafar

Bilety: 20zł w przedsprzedaży (rezerwacje - info@promusicage.pl)
25zł w klubie przed koncertem.

Nie wypada przegapić :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz